Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego (PRP) w medycynie estetycznej

Stosowanie Osocza Bogatoplytkowego

Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego są jednymi z bezpieczniejszych, charakteryzujących się znaczną skutecznością. Nie powodują reakcji uczuleniowych i sprawdzają się w różnorodnych problemach, wymagających „naprawy” skóry.

Przebieg zabiegu z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego.

Najpierw za pomocą specjalnego certyfikowanego zestawu od pacjenta zostaje poprana krew. Następnie próbówki zawierające krew zostają umieszczone w odpowiednio przygotowanej wirówce, która z precyzyjnie dobraną prędkością rozdziela płytki krwi. Wówczas płytki krwi są oddzielone od pozostałych składników i poprzez zagęszczenie powstaje koncentrat bogatopłytkowy. Razem z osoczem jest on wstrzykiwany w wybrane partie ciała pacjenta, przy pomocy metody liniowej lub mezoterapii igłowej. W zabiegu tym, aby zapewnić odpowiedni komfort pacjentowi, używa się kremu znieczulającego, a koncentrat bogatopłytkowy z osoczem wstrzykuje się wzdłuż fałdów i zmarszczek skóry.

Warto podkreślić, że zabieg ten jest niezwykle skuteczny i wyjątkowo bezpieczny oraz idealnie sprawdza się u osób wrażliwych i z tendencją do alergii.

Kiedy zastosować osocze bogatopłytkowe?

Zabieg ten wspaniale regeneruje skórę po zabiegach chirurgii plastycznej i dermatologicznych oraz wypełnia blizny potrądzikowe. Sprawdza się także w przypadku rewitalizacji skóry delikatnych okolic oczu oraz dłoni, szyi, dekoltu i twarzy. Wypełnia fałdy i zmarszczki i sprawia, że stają się mniej widoczne. Wspaniale odżywia włosy zniszczone i pozbawione blasku oraz wzmacnia je i eliminuje ich nadmierne wypadanie.

W przypadku jakich partii ciała stosowany jest zabieg z osoczem bogatopłytkowym?

Zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego (PRP) stosuje się w celu poprawy wyglądu powiek, ust, podbródka, policzków, dekoltu, dłoni i czoła oraz okolic oczu, w celu eliminacji cieni i kurzych łapek. Eliminuje fałdy nosowo-wargowe oraz na karku i szyi.

Jakie są efekty zabiegów z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego?

W efekcie wykonania serii zabiegów można wyeliminować łysienie typu męskiego, następuje odrastanie i znaczne zagęszczenie włosów. Skóra zostaje wygładzona, a blizny, również te potrądzikowe stają się niewidoczne. Ponadto następuje przyspieszenie gojenia ran. Worki i cienie pod oczami zostają usunięte, a problem opadającej powieki wyeliminowany. Skóra zostaje wspaniale zregenerowana i odmłodzona i zyskuje zdrowy koloryt. Poprawia się jej gęstość, napięcie i witalność.

W celu uzyskania jeszcze bardziej efektywnych i spektakularnych rezultatów zabiegów z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego warto połączyć je na przykład z Karoboxyterapią, efektywność zabiegów wzrasta o 30%.

Podobne posty

komórki macierzyste cd34/hCGF vs fibryna

komórki macierzyste cd34/hCGF vs fibryna

HCGF czyli komórki macierzyste CD34 to najskuteczniejszy zabieg istniejący w medycynie regeneracyjnej. Często mylone z fibryną są absolutnie innowacyjnym zabiegiem. Tylko dwie...

Telefon

+48 601 581 531

Adres

Armii Krajowej 22
58-130 Żarów

Email

info@mesologic.pl

Godziny

Pn-Pt: 8:00 - 16:00