Urządzenie

Laser do fotodepilacji

Do trwałego usuwania owłosienia

Lasery Medyczne

Usuwanie owłosienia z laserem diodowym
depi-REGEN

Depilacja laserowa to popularny zabieg wśród pacjentów klinik. Usuwanie owłosienia przeprowadza się za pomocą laserów diodowych, które obecnie są najskuteczniejszymi urządzeniami do redukcji owłosienia.

Urządzenie emituje wiązki lasera, które pochłaniane są przez melaninę zawartą we włosie. Proces ten prowadzi do stopniowego wypadania i redukcji włosów. Stosunek ceny do skuteczności depilacji laserowej jest niezwykle atrakcyjny. Lasery diodowe do depilacji to sprzęty o dużej mocy cechujące się wysoką skutecznością działania w porównaniu z innymi urządzeniami.

 

Zastosowanie

Laserem diodowym możemy usunąć owłosienie zarówno na twarzy jak i na ciele. Skuteczność lasera diodowego jest ściśle związana z fototypem skóry i włosów

Zabiegi

Czas trwania zabiegu uwarunkowany jest obszarem zabiegowym, a liczba zalecanych zabiegów waha się w przedziale od 6 do 8.

depi-REGEN

Laser Diodowy z trzema długościami fal

Co wyróżnia laser depi-REGEN?

3

755 nm

Powszechnie stosowana w laserach aleksandrytowych, reaguje nawet na małą ilość melaniny we włosku

3

808 nm

Najpowszechniejsza długość fali w laserach diodowych, największą skuteczność wykazuje przy włosach ciemnych i średniociemnych

3

1064 nm

Laser neodymowo – yagowy, najczęściej stosowany przy usuwaniu tatuażu, jednak znajduje swoje zastosowanie również w usuwaniu owłosienia. Wiązka penetruje nawet do najgłębiej położonych mieszków włosowych, nie powodując uszkodzenia skóry.

Zobacz

Dane techniczne urządzenia

3
Typ lasera: laser diodowy
3
Moc generatora: 2500 Watt
3
Energia pulsu: 2-200J/cm
3
Temperatura chłodzenia kryształu: 0~3°C
3
Waga urządzenia: 53.5 kg
3
Długość fali: 755nm, 808nm, 1064nm
3
Wielkość plamki zabiegowej: 12*12mm
3
Częstotliwość pulsu: 0.5-10Hz
3
Wymiary lasera: 50*45*110cm
3
Napiecie: AC 220V/50HZ, AC 110V/60Hz
3
Wyświetlacz: 15 cali, kolorowy, dotykowy LCD o mocy diod 1200W
3
Czas trwania pulsu: 200ms
3
System chłodzenia: woda, powietrze, półprzewodniki
3
Wymiary opakowania: 67*63*123cm
Zobacz

Innowacyjne rozwiązania 

Z
Zastosowanie kombinacji 3 najbardziej efektywnych fali do usuwania owłosienia o każdym zabarwieniu – zawartości melaniny dzięki różnicy w głębokości wnikania oraz wrażliwości i pochłanialności chromoforów.
Z
Innowacyjny system mikrokanałów chłodzenia kryształu – końcówki zabiegowej dzięki czemu zabieg jest bezbolesny a użytkowanie mocy szczytowej w ultrapulsie bezpieczne i możliwe.
Z
Wielkość plamki zabiegowej dostosowana do mocy pulsu – zabieg jest bezpieczny – rozszerzenie plamki zabiegowej umożliwia działanie wysoką mocą bez ryzyka poparzeń a maksymalizuje efekt
Z
Zastosowanie specjalnego generatora bardzo wysokiej mocy dopasowanego mocą do wydajności emitera diodowego- normalnie nie jest to osiągalne gdyż wcześniejsze technologicznie generatory były zbyt silne dla zastosowanych wrażliwych emiterów – co umożliwia uzyskanie mocy szczytowej nawet w krótkim pulsie – emisja wymuszoną elektronów wzbudza się tak szybko że fala która uzyskujemy jest wystarczającą mocą od początku trwania pulsu – dzięki czemu pracujemy krótkim czasem pulsu. Uzyskujemy duże bezpieczeństwo przy maksymalnym efekcie zabiegowym.

Telefon

+48 601 581 531

Adres

Armii Krajowej 22
58-130 Żarów

Email

info@mesologic.pl

Godziny

Pn-Pt: 8:00 - 16:00