HydroREGEN plus
– Innowacja w Oczyszczaniu z analizą stanu skóry

Co to jest oczyszczanie wodorowe?
Oczyszczanie wodorowe to stosowana w medycynie estetycznej innowacyjna technika, która polega na oczyszczaniu skóry oraz zapobieganiu procesom jej starzenia za pomocą aktywnego wodoru. Stanowi on doskonałe rozwiązanie w walce o oczyszczenie, odmłodzenie, a także odpowiednie nawilżenie skóry, która wskutek zabiegu nabiera młodzieńczego oraz pełnego blasku wyglądu. Oczyszczanie wodorowe ma na celu skuteczną walkę z wolnymi rodnikami, które stanowią główny powód nadmiernego starzenia się skóry. Ich szkodliwe działanie polega na łączeniu się cząsteczek wolnych rodników z innymi, wskutek czego naruszona zostaje bariera ochronna skóry. Wodór łączy się z nimi, w ten sposób całkowicie likwidując ich negatywne działanie.
HydroREGEN plus - innowacyjne urządzenie do oczyszczania z analizatorem skóry
Urządzenie do oczyszczania wodorowego HydroREGEN plus łączy w sobie zalety hydradermabrazji oraz wodorowego oczyszczania, które pozwala na dogłębne oczyszczenie, dotlenienie oraz odżywienie suchej i zniszczonej skóry. Głowica sprzętu wprowadza aktywny wodór w głąb skóry, co umożliwia dogłębne oraz całkowicie skuteczne jej oczyszczenie, które podczas stosowania innych metod oczyszczania skóry nie jest możliwe. W ten sposób cząsteczki wodoru likwidują wolne rodniki, co niezwykle korzystnie wpływa na kondycję skóry.
Dodatkową zaletą urządzenia jest głowica do analizowania skóry za pomocą mikro-kamery
Image
Na czym polega zabieg oczyszczania wodorowego?
Wodór to pierwiastek wyróżniający się najmniejszą masą oraz wielkością, a także posiadaniem wyłącznie jednej powłoki elektronowej. Wykorzystany podczas zabiegu estetycznego, usuwa wolne rodniki, wpływając w ten sposób korzystnie na stan skóry oraz czyniąc ją bardziej nawilżoną oraz odżywioną.
Efekty
Wodór, dzięki swoim niewielkim rozmiarom, z łatwością dostaje się do głębokich warstw skóry, co umożliwia dokładne oczyszczenie jej porów. Taki peeling sprawia, że skóra jest nie tylko oczyszczona, ale również pełna witalności oraz odżywiona.

Urządzenie do Oczyszczania Wodorowego
– HydroREGEN  plus

Image module
Co wyróżnia urządzenie HydroREGEN?

Urządzenie z polskim menu !!!

Sprzęt wyposażony jest w nowoczesną głowicę, która umożliwia skierowanie skoncentrowanego strumienia wodnego z dużą zawartością wodoru. W tym samym czasie urządzenie zasysa wykorzystaną już wodę do pojemnika, dzięki czemu skóra po zabiegu jest czysta oraz sucha. Ponadto, zawiera ono sześć głowic, które dają możliwość przeprowadzenia wyjątkowo kompleksowego zabiegu, dzięki czemu osiągane za jego pomocą efekty są spektakularne i doskonale widoczne. Dodatkowy atut urządzenia stanowi duży ekran dotykowy, który znacznie ułatwia sterowanie nim.

7 głowic zabiegowych:

  1. analizator skóry
  2. peeling kawitacyjny
  3. oczyszczanie wodorowe
  4. infuzja tlenowa
  5. radiofrekfencja
  6. ultradźwięki
  7. chłodzenie
efekt zabiegu wodorowe oczyszczanie
efekty oczyszczania wodorowego
oczyszczanie wodorowe urządzenia