REGENelle filler

autologiczny wypełniacz z osocza

Image module

BEZPIECZEŃSTWO

jest bezpieczną, dobrze tolerowaną alternatywą do kwasu hialuronowego do stosowania zamiennie we wszystkich obszarach skóry.

 

SKUTECZNOŚĆ

wypełniacz REGENelle plasma filler może trwać w skórze nawet do 12 miesięcy w zależności od wieku, stanu skóry, jej pielęgnacji, diety i stylu życia pacjenta

 

EFEKTYWNOŚĆ

już po pierwszym zabiegu widoczna jest poprawa jednorodności i tekstury skóry, aby jednak uzyskać optymalne rezultaty zalecane jest wykonanie około dwóch zabiegów.

 

REGENelle plasma filler to najnowsza i najbezpieczniejsza metoda wypełniania

 

Image module

 

jest autologicznym materiałem, który jest przygotowywany z surowicy krwi pacjenta w kolorze i konsystencji jak autologiczny tłuszcz, ale po wstrzyknięciu jego miękkość jest znacznie lepsza niż tłuszczu i pozwala na bardziej precyzyjną, wyrafinowaną i skuteczną pracę.

 

jest wstrzykiwany w celu zwiększenia objętości i podniesienia obszarów twarzy, takich jak policzki, fałdy nosowo-wargowe, linie marionetki oraz augmentacji ust jak ich konturowania. Wszelkie działania mają na celu naturalny lifting twarzy.

laser-picosekundowy 4

ZALETĄ stosowania REGENelle plasma fillera nad innymi wypełniaczami [ kwasy hialuronowe czy inne syntetyczne wypełniacze], jest to, że to bioaktywny materiał pozyskany z surowicy, więc nie ma ryzyka reakcji alergicznej.

 

Jest w 100% bezpieczny i można go stosować również do wolumetrii i konturowania twarzy.

Image module