Produkt

Wypełniacz autologiczny

Poznaj innowacyjną metodę wypełniania

Autological Tissue Filler

REGENelle Filler – autologiczny wypełniacz z osocza

ZALETĄ stosowania REGENelle plasma fillera nad innymi wypełniaczami (kwasy hialuronowe czy inne syntetyczne wypełniacze), jest to, że to bioaktywny materiał pozyskany z surowicy, więc nie ma ryzyka reakcji alergicznej. Jest w 100% bezpieczny i można go stosować również do wolumetrii i konturowania twarzy.

Bezpieczeńśtwo

Jest bezpieczną, dobrze tolerowaną alternatywą do kwasu hialuronowego do stosowania zamiennie we wszystkich obszarach skóry.

Skuteczność

Wypełniacz REGENelle plasma filler może trwać w skórze nawet do 12 miesięcy w zależności od wieku, stanu skóry, jej pielęgnacji, diety i stylu życia pacjenta.

Efektywność

Już po pierwszym zabiegu widoczna jest poprawa wyglądu skóry. Jednak aby uzyskać optymalne rezultaty zalecane jest wykonanie ok. dwóch zabiegów.

REGENelle Plasma Filler

Autologous Regeneration System

REGENelle to najbezpieczniejsza metoda wypełniania.

Jest autologicznym materiałem, który jest przygotowywany z surowicy krwi pacjenta w kolorze i konsystencji jak autologiczny tłuszcz, ale po wstrzyknięciu jego miękkość jest znacznie lepsza niż tłuszczu i pozwala na bardziej precyzyjną, wyrafinowaną i skuteczną pracę.

Jest wstrzykiwany w celu zwiększenia objętości i podniesienia obszarów twarzy, takich jak policzki, fałdy nosowo-wargowe, linie marionetki oraz augmentacji ust jak ich konturowania. Wszelkie działania mają na celu naturalny lifting twarzy.

Know How

Jesteś lekarzem?

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach?
Skontaktuj się z nami! Chętnie przekażemy Ci wszystkie szczegóły dotyczące naszej oferty.

Telefon

+48 601 581 531

Adres

Armii Krajowej 22
58-130 Żarów

Email

info@mesologic.pl

Godziny

Pn-Pt: 8:00 - 16:00