SCF to nowa generacja dwóch frakcji plasmy
dla lekarzy medycyny estetycznej

 

Image module

Zabieg SCF+ stanowi najnowszą procedurę, która umożliwia lekarzowi przeprowadzenie zabiegu z użyciem fibryny strukturalnej i komórkowej w sposób całkowicie bezpieczny, skuteczny oraz efektywny. Zestaw do fibryny bogatopłytkowej, w którego skład wchodzą między innymi specjalne probówki do fibryny strukturalnej SCF+ oraz iPRF, umożliwia otrzymanie najwyższej jakości preparatu, który następnie wykorzystany zostaje podczas zabiegu. Cała kuracja zakłada wykonanie serii 3 zabiegów w odstępie około miesiąca, a każdy z nich trwa około godziny. Polega ona na stymulacji produkcji nowych komórek na szkielecie fibrynowym, biosyntezie kolagenu, kreowaniu nowych naczyń krwionośnych, odbudowie struktury skóry oraz jej zagęszczeniu i ujędrnieniu.

i-PRF to najnowsza ewolucja zabiegów z osoczem

 

Image module
Image module

mesoREGEN bazując na swoich osiągnięciach oraz dostępnych separatorach stworzyło najnowszą procedurę, która w sposób: bezpieczny, efektywny, skutecznie i w atrakcyjnej cenie daje lekarzowi możliwość wykonania pełnej kuracji z użyciem dwóch różnych frakcji fibryny wraz z komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu.

 

Procedura zakłąda wykonanie serii 3 zabiegów w odstępie około 3-4 tygodni a każdy zabieg trwa około 1 godziny.

STYMULACJA

SCF+ szkielet fibrynowy

iPRF komórki macierzyste wraz z koncentratem czynników wzrostu

 

REGENERACJA

BioSynteza kolagenu

Kreowanie nowych naczyć krwionośnych

 

REAKTYWACJA

Odbudowa struktury skóry

Zagęszczenie oraz ujędrnienie skóry

laser-picosekundowy 4

W zależności od diagnozy i potrzeb pacjenta fibryna jest wykorzystywana w wielu dziedzinach medycyny regeneracyjnej i estetycznej

Image module