Oferta

Radiofrekwencja mikroigłowa

Z urządzeniem micro RF REGEN

Nowość!

micro RF REGEN

Frakcyjny system igłowy RF dzięki specjalnemu projektowi wielopunktowych igieł frakcyjnych oraz cyfrowy silnik o wysokiej prędkości kontroluje kolejność wkłucia i emisji RF poprzez naskórek i skórę właściwą kontrolując głębokość wkłucia w zakresie
0.25 – 3.5 mm Pod koniec uwalniania fali RF z igły, stymuluje kolagen i elastyczność tkanki, oraz sprawia, że warstwa naskórka jest bezpieczna, energia RF może również przenikać do skóry właściwej, stymulować rozrost białek kolagenu, jest nie tylko najlepsza na poprawę blizn, ale również długoterminowe naprężenie zmarszczek skóry.

Zasada działania

Frakcyjny System RF Mikro-Igieł to idealna technologia do podnoszenia, napinania i odmładzania skóry dzięki zastosowaniu minimalnie inwazyjnych złotych mikro igieł, które zapewniają kontrolowaną energię RG bezpośrednio na różne głębokości skóry. Odnosi ona wybitny sukces w przypadku wszystkich rodzajów skóry z bardzo niskim ryzykiem wystąpienia efektów ubocznych i PIH – kluczowa różnica w porównaniu z metodami opartymi na optyce (IPL & Laser).

Na czym polega zabieg?

Energia RF jest dostarczana przez skoncentrowaną końcówkę mikro-igieł, co prowadzi do znacznie mniejszego urazu otaczającego naskórka. Prowadzi to do znacznego zmniejszenia dyskomfortu i czasu przestoju u pacjenta w porównaniu z konwencjonalnymi laserami frakcyjnymi. Nieizolowane mikro-igły są bardziej skuteczne i dbają o naskórek, jak i skórę właściwą bez potrzeby stosowania dodatkowych powierzchniowych frakcyjnych terapii RF (SFR).

micro RF REGEN

Urządzenie do radiofrekwencji mikroigłowej

\

Ekran Dotykowy

\

Głowica RF

"

Dekoder do kartridży

micro RF REGEN

SYSTEM KONTROLI ELEKTRONICZNEJ

każdy jednorazowy kartridż posiada CHIP zabezpieczający. Po zbliżeniu do dekodera uruchamia możliwość pracy urządzenia.

Co wyróżnia urządzenie microRF REGEN?

1. Zabieg próżniowy, bardziej komfortowy

2. Izolowane igły. Możliwe jest różne traktowanie naskórka i warstwy skóry właściwej, ponieważ igła ma specjalne złote poszycie izolacyjne.

3. Typ silnika krokowego. W odróżnieniu od istniejącego rodzaju solenoid, igła wchodzi w skórę gładko, bez wstrząsów, i nie powoduje krwawienia ani bólu po zabiegu.

4. Cieńsze pozłacane igły. Igła jest trwała i ma wysoką biokompatybilność dzięki zastosowaniu złotej powłoki. Pacjent z alergią na metal może również korzystać z niej bez obaw o zapalenie skóry.

5. Precyzyjna kontrola głębokości. 0.5~3.5mm [0.1mm krok] Działa na warstwę naskórka i skóry właściwej poprzez kontrolę głębokość igły w jednostce 0.1mm

6. System bezpieczeństwa igły – wysterylizowana jednorazowa końcówka igły – operator może z łatwością zauważyć zastosowanie energii RF poprzez światło LED.

7. Projekt uchwytu przyjazny dla użytkownika:

3

przycisk wyzwalający

3

3 różne kształty wkładów igły pasują do różnych obszarów

Zobacz

Prezentacja. Ulotka.

Zobacz materiały dotyczące urządzenia microRF REGEN oraz efekty przeprowadzonych zabiegów.

Telefon

+48 601 581 531

Adres

Armii Krajowej 22
58-130 Żarów

Email

info@mesologic.pl

Godziny

Pn-Pt: 8:00 - 16:00