Oferta

Osocze bogatopłytkowe

Poznaj możliwości PRP oraz i-PRF w medycynie

produkty mesoregen

PRP w służbie dla zdrowia i piękna

Osocze PRP to doskonały preparat dla osób, którym zależy na skutecznej odbudowie skóry oraz jej biostymulacji. Doskonale sprawdza się wśród alergików, którzy wykazują szczególną wrażliwość na składniki stosowane w stosowanych przez nich produktach. Dzięki temu, że substancja pochodzi od pacjenta, nie wpływa ona negatywnie na jego organizm, dzięki czemu nie trzeba obawiać się żadnych efektów ubocznych czy niepożądanych reakcji ze strony organizmu.

Co to jest PRP?

PRP (Platelet-Rich Plasma) to substancja znana przede wszystkim jako osocze bogatopłytkowe.

Jest to preparat zawierający dużą ilość płytek krwi, który pochodzi z krwi pacjenta i wykazuje wyjątkowo korzystne działanie dla skóry. Jest szczególnie przydatny w czasie zabiegów mających na celu poprawę wyglądu skóry twarzy oraz jej regenerację.

Główną zaletą produktu jest fakt, że dzięki powstaniu z krwi samego pacjenta jest to rozwiązanie zupełnie bezpieczne oraz autologiczne.

 

Efekty

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego to doskonały sposób na ujędrnienie skóry oraz zwiększenie jej elastyczności. Niezwykle korzystnie wpływa na jej ukrwienie, wygładza zmarszczki, a także przyspiesza wszelkie procesy gojenia po zabiegach z dziedziny medycyny estetycznej.

Trałość

Czynnikiem przemawiającym na korzyść metody jest bez wątpienia jego trwałość. Efekty zabiegu utrzymują się około pół roku, a w ciągu tego czasu nie ma potrzeby jego powtarzania bądź stosowania innych preparatów upiększających.
Stosowanie

Kiedy warto stosować PRP?

PRP to wiele ważnych dla zdrowia i wyglądu skóry zastosowań, takich jak: odmłodzenie skóry, blizny, rozstępy, ginekologia estetyczna, trądzik, zaburzenia stawów i tkanek miękkich, zapalenie powięzi podeszwowej…

W ofercie naszej firmy znajdują się jedynie separatory z badaniami bezpieczeństwa biologicznego według norm ISO do wstrzykiwań w ciało. Wszystkie wszystkie produkty są wysokiej jakości i objęte są certyfikatem klasy medycznej CE IIb oraz FDA

W związku z istotną rolą każdego produktu w procesie pozyskiwania płytek, w ofercie znajduje się w pełni profesjonalna wirówka dla systemu PRP oraz i-PRF.
Oferujemy również przeznaczone dla lekarzy medycyny estetycznej szkolenia na temat PRP , podczas których nie tylko poszerzą oni wiedzę na temat zabiegów z wykorzystaniem preparatu, ale również poznają sposób funkcjonowania oferowanego sprzętu.
Stosowanie

Pozyskiwanie wysokiego stężenia płytek

Osocze PRP pozyskiwane jest z niewielkiej ilości krwi pacjenta za pomocą zestawu do pobierania osocza bogatopłytkowego. Wykorzystanie odpowiednich separatorów do osocza PRP umożliwia pozyskanie koncentratu płytek krwi, który następnie może zostać użyty w czasie zabiegu mezoterapii igłowej.

1.

Pobranie krwi do próżniowej probówki z ACD

2.

Pierwsze wirowanie w małej prędkości

3.

Po separacji możliwe jest pobranie osocza z PRP

4.

W razie potrzeby ponowne wirowanie na wysokich obrotach.

5.

Należy usunąć nadmiar osocza i pobrać wysokoskoncentrowane PRP

separatory do osocza bogatopłytkowego

Jeden rodzaj separatora do osocza
– wiele rozwiązań z mesoREGEN

W ofercie posiadamy najnowsze rozwiązanie.

To najnowszy model separatorów do krwi z certyfikatem FDA oraz CE 2195 zgodnymi z najnowsza regulacją Unii Europejskiej MDR, która zaczyna obowiązywać od maja 2021 roku.

Jeden model separatora pozwala przeprowadzić każdą z naszych procedur. Jest szybszy, prostszy, łatwiejszy a co najważniejsze bezpieczny i daje spektakularne efekty w zastosowaniu w medycynie regeneracyjnej, dermatologii, stomatologii, ortopedii i wielu innych dziedzinach medycyny. Nasze produkty pozwalają na uzyskanie średnio 4.5ml osocza z 9ml krwi, jest to uzależnione od hematokrytu każdego pacjenta.

Zestaw do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego składa się ze specjalistycznej wirówki oraz separatora do osocza bogatopłytkowego, za pomocą których substancja zostaje dokładnie odwirowana. To powoduje, że osocze zostaje w naturalny sposób oddzielone od krwi, dzięki czemu można je następnie wykorzystać w czasie zabiegu upiększającego.

PRP

Zestaw do osocza bogatopłytkowego

Opakowanie zawiera:

2 x separator PRP

PRP2 Ortho

Zestaw do ortopedii i estetyki

Opakowanie zawiera:

3 x separator PRP

Know How

Jesteś lekarzem?

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach?
Skontaktuj się z nami! Chętnie przekażemy Ci wszystkie szczegóły dotyczące naszej oferty.

Telefon

+48 601 581 531

Adres

Armii Krajowej 22
58-130 Żarów

Email

info@mesologic.pl

Godziny

Pn-Pt: 8:00 - 16:00