Oferta

Lasery medyczne

Do zastosowania w medycynie estetycznej

Innowacyjne Rozwiązania

Lasery do medycyny estetycznej

Wykonanie większości zabiegów estetycznych wymaga zastosowania odpowiednich urządzeń medycznych oraz akcesoriów. Aby zaopatrzyć się we właściwie przystosowany do takich celów sprzęt, warto skorzystać z oferty profesjonalnej firmy, która zagwarantuje nie tylko skuteczność urządzeń, ale również całkowite bezpieczeństwo ich użytkowania.

MesoLogic oferuje urządzenia medyczne oraz do zabiegów fizjoterapeutycznych oraz kosmetologii najwyższej jakości wraz ze szkoleniem personelu odpowiednio do kwalifikacji i możliwości urządzeń. Odpowiednio dobrany sprzęt do medycyny stanowi niezwykle istotny czynnik, który ma bezpośredni wpływ na skuteczność oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych za ich pomocą zabiegów.

Szeroka oferta laserów medycznych

W asortymencie firmy MesoLogic znajduje się szereg profesjonalnych urządzeń, które mają zapewnić lekarzom oraz kosmetologom pełen komfort przeprowadzania zabiegów, a pacjentom ich skuteczność oraz całkowite bezpieczeństwo. Do głównych urządzeń znajdujących się w ofercie należy specjalistyczny sprzęt do medycznej karboksyterapii, mikroigłowego RF oraz HiFu, a także urządzenie do wykonywania makijażu permanentnego oraz chłodzący roller służący do łagodzenia bólu i redukcji dyskomfortu odczuwanego po zabiegu estetycznym. Ciekawą ofertą jest maska LED PDT do terapii światłem.

Dlaczego warto?

Wszystkie urządzenia oferowane przez MesoLogic wyróżnia doskonała jakość oraz niezawodna skuteczność, dzięki czemu stanowią znakomity wybór dla każdego profesjonalisty.

Prawidłowo przeszkoleni pracownicy pracujący na najwyższej jakości urządzeniach dla medycyny estetycznej zapewnią w pełni profesjonalne oraz kompleksowe usługi, które zadowolą nawet wyjątkowo wymagających pacjentów.

Laser Capilares

Laser diodowy na naczynka 980nm

Co wyróżnia laser CAPILARES

Laser diodowy Capilares, to gwarancja sukcesu twojego gabinetu:

3
zabieg jest bezbolesny
3
emiter światła LED produkcji USA
3
innowacyjny przewód światłowodowy
3
małe wymiary pozwalają na mobilność urządzenia
3
zabieg bezinwazyjny, który nie narusza ciągłości skóry

Laser frakcyjny CO2

Dermatochirurgia, Frakcja

Zastosowanie

W laserze innowacyjne są możliwości ustawienia parametrów w zależności od ustawionych parametrów impulsu laserowego dzięki czemu możemy uzyskiwać koagulacje ablację waporyzacje waporyzację połączoną z koagulacją ablacje połączona z koagulacją

Wskazania do zabiegu laserem frakcyjnym

3
zmarszczki i zwiotczenie skóry
3
zmarszczki wokół oczu
3
„worki” pod oczami
3
delikatny lifting, wygładzenie i odmładzanie
3
poprawa elastyczności skóry
3
rozszerzone pory
3
zaskórniki
3
rozstępy
3
usuwanie blizn różnego pochodzenia
3
płytkie, rozległe zmiany naczyniowe
3
przebarwienia,
3
ostudy
3
niejednolity odcień skóry
3
wyrównanie nierówności skóry

REGEN PICO-Q

Laser pikosekundowy do skutecznego usuwania tatuaży

Zasada działania

Laser pikosekundowy wykorzystuje impuls pikosekundowy, czyli wielokrotnie krótszy od najpopularniejszego i najbardziej rozpoznawalnego impulsu nanosekundowego. Dawka energii dostarczana do skóry przenoszona jest tam w najkrótszym możliwym czasie. Zabiegi laserem pikosekundowym pozwalają uniknąć poparzeń, bolesnego przegrzania skóry. Są najbezpieczniejszymi laserami, o bardzo dużej mocy terapeutycznej

Laser picosekundowy PICO-Q 755 nm, 532 nm i 1064 nm do usuwania tatuaży czarnych, kolorowych i peelingu węglowego oraz do usuwania żle wykonanego rysunku makijażu permanentnego.

Laser Nd Yag Q – Switch

Do usuwania tatuażu, makijażu permanentnego, Black Doll

Zasada działania

Laser typu Q-switch emituje wysokoenergetyczne, a jednocześnie niezwykle krótkie impulsy promieniowania elektromagnetycznego.

Wskazania do wykonania zabiegu

3
przebarwienia każdego typu
3
grzybica paznokci
3
niechciany makijaż permanentny
3
niechciany tatuaż

depi-REGEN

Laser do trwałej depilacji

Co wyróżnia nas laser?

Trzy długości fali w jednym urządzeniu:
3
755 nm: powszechnie stosowana w laserach aleksandrytowych, reaguje nawet na małą ilość melaniny we włosku,
3
808 nm: najpowszechniejsza długość fali w laserach diodowych, największą skuteczność wykazuje przy włosach ciemnych i średniociemnych,
3
1064 nm: laser neodymowo – yagowy, najczęściej stosowany przy usuwaniu tatuażu, jednak znajduje swoje zastosowanie również w usuwaniu owłosienia. Wiązka penetruje nawet do najgłębiej położonych mieszków włosowych, nie powodując uszkodzenia skóry.

Telefon

+48 601 581 531

Adres

Armii Krajowej 22
58-130 Żarów

Email

info@mesologic.pl

Godziny

Pn-Pt: 8:00 - 16:00