Oferta

Laser picosekundowy

Do zabiegu trwałego usuwania tatuaży

Innowacja

Trwałe usuwanie tatuaży

Technologia wykorzystywana w laserach pikosekundowych ma już kilka lat i robi się coraz popularniejsza. Działania reklamowe zbudowały aurę tajemniczości i ekskluzywności, zapowiadając krok milowy w technologii laserowej. Specjalistyczny zaawansowany amerykański system pracy polegający na wykorzystaniu bardzo krótkiego czasu trwania pulsu a dostarczenia wysokiej energii powoduje, ze można zwiększyć ogniskowa plamki i zwiększyć pole zabiegowe.

Przy usuwaniu rysunku brwi nie spalamy pacjentowi jego włosków w związku z czym kobiety masowo korzystają z tych zabiegów – wcześniej odrastanie spalonych włosków trwał miesiąc a miejsce zabiegowe wyglądało dramatycznie. 

Zasada działania lasera pikosekundowego

Laser PICO-Q emitując ultra-krótkie impulsy (1 pikosekunda=1 bilionowa sekundy) doprowadza do znacznego wzrostu ciśnienia w cząsteczkach pigmentu.

W ten sposób dochodzi do rozrywania pigmentu w oparciu o efekt akustyczny – mechaniczny. Dzięki temu, po serii zabiegów cząsteczki pigmentu są bardzo małe i usuwane przez organizm pacjenta. Zapewnia to mniej zabiegów wymaganych do osiągnięcia finalnego efektu.

Tatuaże są unikalne, zawierają różne kolory, ilości atramentu a także są wykonane różnymi technikami (głębokość tatuażu), w związku z tym każdy przypadek jest indywidualny, co determinuje wymaganą ilość zabiegów.

Dotychczas lasery Q-Switch były uważane za złoty standard w usuwaniu tatuaży. Zabiegi laserowe Q-switch wykorzystują energię cieplną oraz fale światła 755nm ,532 nm i 1064 nm do usuwania tatuaży czarnych, kolorowych i peelingu węglowego oraz usuwania makijażu permanentnego

Dotychczas lasery Q-Switch były uważane za złoty standard w usuwaniu tatuaży.

Zabiegi laserowe Q-switch wykorzystują energię cieplną do rozbijania cząsteczek atramentu (rozrywanie pigmentu w oparciu o efekt fototermiczny).

REGEN PICO-Q

Laser pikosekundowy

Co wyróżnia laser PICO-Q?

Laser pikosekundowy wykorzystuje impuls pikosekundowy, czyli wielokrotnie krótszy od najpopularniejszego i najbardziej rozpoznawalnego impulsu nanosekundowego.

Dawka energii dostarczana do skóry przenoszona jest tam w najkrótszym możliwym czasie. Zabiegi laserem pikosekundowym pozwalają uniknąć poparzeń, bolesnego przegrzania skóry. Urządzenia tego typu są najbezpieczniejszymi laserami, o bardzo dużej mocy terapeutycznej

Laser picosekundowy PICO-Q 755 nm, 532 nm i 1064 nm do usuwania tatuaży czarnych, kolorowych i peelingu węglowego oraz do usuwania żle wykonanego rysunku makijażu permanentnego.

Jak to działa?

Światło lasera po dotarciu do głębszych warstw skóry, zamieniane jest w energię kinetyczną Energia rozbija pigment na drobniutki pył, który jest możliwy do usunięcia w naturalnych procesach oczyszczania komórek z niepotrzebnych substancji. Tak drobniutkie cząstki usuwa z naszego organizmu układ limfatyczny.
3
brak czasu rekonwalescencji po zabiegu
3
nie powstają strupki, ranki ani pęcherze
3
nie ma ryzyka powikłań, ani nadkażeń
Zobacz

Porównanie PICO z Q-Switch

Dotychczas lasery Q-Switch były uważane za złoty standard w usuwaniu tatuaży. Zabiegi laserowe Q-switch wykorzystują energię cieplną oraz fale światła 755nm, 532nm i 1064nm do usuwania tatuaży czarnych, kolorowych i peelingu węglowego oraz usuwania makijażu permanentnego. Zabiegi laserowe Q-switch wykorzystują energię cieplną do rozbijania cząsteczek atramentu (rozrywanie pigmentu w oparciu o efekt fototermiczny).

Fragmentacja pigmentu za pomocą lasera Q-Switch

Rozkład pigmentu z użyciem lasera pikosekundowego PICO

Możliwości

Spektrum

Tatuaże są unikalne, zawierają różne kolory, ilości atramentu a także są wykonane różnymi technikami (głębokość tatuażu), w związku z tym każdy przypadek jest indywidualny, co determinuje wymaganą ilość zabiegów.

1064 nm

Służy do usuwania niebieskiego i czarnego barwnika

532 nm

Służy do usuwania czerwonego i brązowego barwnika

755 nm

Laserowe odmładzanie skóry-końcówka do peelingu węglowego

Telefon

+48 601 581 531

Adres

Armii Krajowej 22
58-130 Żarów

Email

info@mesologic.pl

Godziny

Pn-Pt: 8:00 - 16:00