Oferta

Komórki macierzyste

Poznaj system regeneracji autologicznej – HCGF

High Concentrated Growth Factor

Twoja krew naturalnym źródłem młodości

Skóra jest najbogatszą tkanką w komórki macierzyste. Namnażają się one i różnicują w komórki potomne różnego rodzaju, które zastępują lub uzupełniają komórki uszkodzonego naskórka i skóry właściwej. W wyniku angiogenezy zaś następuje odbudowa naczyń krwionośnych. Ten proces jest podstawą fizjologicznej regeneracji skóry.

Naśladując naturę, udało się opracować terapie oparte na wykorzystaniu własnych komórek pacjenta.

Metoda i działanie

HCGF pozwala na uzyskanie preparatu autologicznego z krwi pacjenta, który wykazuje działanie w zakresie trzech istotnych składowych regeneracji, odnowy skóry: wspomagania funkcji komórek, w tym dostarczenia komórek CD34+, zwiększenia obecności czynników wzrostu niezbędnych do regulacji funkcji komórek skóry oraz zachowania lub poprawy struktury i funkcji macierzy poza komórkowej.

Efekty zabiegów

HCGF jest naturalną, bezpieczną metodą regeneracji skóry. Zapewnia bezpieczne i skuteczne rezultaty poprawy jej wyglądu oraz funkcji, czego wynikiem jest spowolnienie starzenia skóry.

Aktywuje mikrokrążenie w skórze oraz stymuluje podział warstw twórczej naskórka.

Efekt to poprawa jędrności, kolorytu, struktury skóry, jej regeneracja, redukcja zmarszczek oraz powstrzymanie wypadania włosów

Strzykawka mesoREGEN PRPprof

To najnowszy model separatorów do krwi z certyfikatem FDA oraz CE 2195 zgodnymi z najnowsza regulacją Unii Europejskiej MDR, która zaczyna obowiązywać od maja 2021 roku.

Jeden model separatora pozwala przeprowadzić każdą z naszych procedur. Jest szybszy, prostszy, łatwiejszy a co najwazniejsze bezpieczny i daje spektakularne efekty w zastosowaniu w medycynie regeneracyjnej, dermatologii, stomatologii, ortopedii i wielu innych dziedzinach medycyny.

HCGF – mesoREGEN

high concentrated growth factor

HCGF jest naturalną, bezpieczną metodą regeneracji skóry i tkanek

W zależności od diagnozy i potrzeb pacjenta preparat zawierający komórki macierzyste CD34+ oraz wysoko skoncentrowane czynniki wzrostu HCGF może zostać przygotowane na dwa sposoby.

HCGF Premium

To podanie koktajlu z krwi specjalną techniką mezoterapii. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać naturalne i widoczne efekty poprawy stanu skóry potrzebującej regeneracji i rewitalizacji. Wskazaniem tego zabiegu są również problemy z wypadaniem włosów lub widoczne oznaki starzenia się skóry, zmarszczki.

HCGF DeLux

Przeznaczony dla pacjentów, których skóra wymaga intensywnego i skoncentrowanego odżywienia oraz przebudowy. W tej metodzie uzyskane z krwi obwodowej komórki macierzyste CD34+ oraz wysoko skoncentrowane czynniki wzrostu HCGF zostają zawieszone w albuminowym żelu w celu uzyskania odpowiedniej gęstości preparatu i maksymalnego efektu. Wskazaniem tego zabiegu są pacjenci z utratą objętości i tkanki podskórnej.
Know How

Jesteś lekarzem?

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach?
Skontaktuj się z nami! Chętnie przekażemy Ci wszystkie szczegóły dotyczące naszej oferty.

Telefon

+48 601 581 531

Adres

Armii Krajowej 22
58-130 Żarów

Email

info@mesologic.pl

Godziny

Pn-Pt: 8:00 - 16:00