TWOJA KREW – NATURALNYM ŹRÓDŁEM MŁODOŚCI

Image module
Skóra jest najbogatszą tkanką w komórki macierzyste.

Namnażają się one i różnicują w komórki potomne różnego rodzaju, które zastępują lub uzupełniają komórki uszkodzonego naskórka i skóry właściwej .W wyniku angiogenezy zaś następuje odbudowa naczyń krwionośnych. Ten proces jest podstawą fizjologicznej regeneracji skóry .

Naśladując naturę, udało się opracować terapie oparte na wykorzystaniu własnych komórek pacjenta.

HCGF jest naturalną, bezpieczną metodą regeneracji skóry i tkanek

Image module

Metoda HCGF pozwala na uzyskanie preparatu autologicznego z krwi pacjenta, który wykazuje działanie w zakresie trzech istotnych składowych regeneracji, odnowy skóry: wspomagania funkcji komórek, w tym dostarczenia komórek CD34+, zwiększenia obecności czynników wzrostu niezbędnych do regulacji funkcji komórek skóry oraz zachowania lub poprawy struktury i funkcji macierzy poza komórkowej.

HCGF jest naturalną, bezpieczną metodą regeneracji skóry. Zapewnia bezpieczne i skuteczne rezultaty poprawy jej wyglądu oraz funkcji, czego wynikiem jest spowolnienie starzenia skóry.

Aktywuje mikrokrążenie w skórze oraz stymuluje podział warstw twórczej naskórka.

Efekt to poprawa jędrności, kolorytu, struktury skóry, jej regeneracja, redukcja zmarszczek oraz powstrzymanie wypadania włosów

Image module

W zależności od diagnozy i potrzeb pacjenta preparat zawierający komórki macierzyste CD34+ oraz  wysoko skoncentrowane czynniki wzrostu HCGF może zostać przygotowane na dwa sposoby

Image module

HCGF Premium

Subtitle

to podanie koktajlu z krwi specjalną techniką mezoterapii. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać naturalne i widoczne efekty poprawy stanu skóry potrzebującej regeneracji i rewitalizacji. Wskazaniem tego zabiegu są również problemy z wypadaniem włosów lub widoczne oznaki starzenia się skóry, zmarszczki.

HCGF DeLux

Subtitle

przeznaczony dla pacjentów, których skóra wymaga intensywnego i skoncentrowanego odżywienia oraz przebudowy. W tej metodzie uzyskane z krwi obwodowej komórki macierzyste CD34+ oraz wysoko skoncentrowane czynniki wzrostu HCGF zostają zawieszone w albuminowym żelu w celu uzyskania odpowiedniej gęstości preparatu i maksymalnego efektu. Wskazaniem tego zabiegu są pacjenci z utratą objętości i tkanki podskórnej.