Oferta

Komórki macierzyste

Poznaj system regeneracji autologicznej – HCGF

High Concentrated Growth Factor

Twoja krew naturalnym źródłem młodości

Skóra jest najbogatszą tkanką w komórki macierzyste. Namnażają się one i różnicują w komórki potomne różnego rodzaju, które zastępują lub uzupełniają komórki uszkodzonego naskórka i skóry właściwej. W wyniku angiogenezy zaś następuje odbudowa naczyń krwionośnych. Ten proces jest podstawą fizjologicznej regeneracji skóry.

Naśladując naturę, udało się opracować terapie oparte na wykorzystaniu własnych komórek pacjenta.

Metoda i działanie

HCGF pozwala na uzyskanie preparatu autologicznego z krwi pacjenta, który wykazuje działanie w zakresie trzech istotnych składowych regeneracji, odnowy skóry: wspomagania funkcji komórek, w tym dostarczenia komórek CD34+, zwiększenia obecności czynników wzrostu niezbędnych do regulacji funkcji komórek skóry oraz zachowania lub poprawy struktury i funkcji macierzy poza komórkowej.

Efekty zabiegów

HCGF jest naturalną, bezpieczną metodą regeneracji skóry. Zapewnia bezpieczne i skuteczne rezultaty poprawy jej wyglądu oraz funkcji, czego wynikiem jest spowolnienie starzenia skóry.

Aktywuje mikrokrążenie w skórze oraz stymuluje podział warstw twórczej naskórka.

Efekt to poprawa jędrności, kolorytu, struktury skóry, jej regeneracja, redukcja zmarszczek oraz powstrzymanie wypadania włosów

HCGF – mesoREGEN

high concentrated growth factor

HCGF jest naturalną, bezpieczną metodą regeneracji skóry i tkanek

W zależności od diagnozy i potrzeb pacjenta preparat zawierający komórki macierzyste CD34+ oraz wysoko skoncentrowane czynniki wzrostu HCGF może zostać przygotowane na dwa sposoby.

HCGF Premium

To podanie koktajlu z krwi specjalną techniką mezoterapii. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać naturalne i widoczne efekty poprawy stanu skóry potrzebującej regeneracji i rewitalizacji. Wskazaniem tego zabiegu są również problemy z wypadaniem włosów lub widoczne oznaki starzenia się skóry, zmarszczki.

HCGF DeLux

Przeznaczony dla pacjentów, których skóra wymaga intensywnego i skoncentrowanego odżywienia oraz przebudowy. W tej metodzie uzyskane z krwi obwodowej komórki macierzyste CD34+ oraz wysoko skoncentrowane czynniki wzrostu HCGF zostają zawieszone w albuminowym żelu w celu uzyskania odpowiedniej gęstości preparatu i maksymalnego efektu. Wskazaniem tego zabiegu są pacjenci z utratą objętości i tkanki podskórnej.
Know How

Jesteś lekarzem?

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach?
Skontaktuj się z nami! Chętnie przekażemy Ci wszystkie szczegóły dotyczące naszej oferty.

Telefon

+48 601 581 531

Lokalizacja

Armii Krajowej 22
58-130 Żarów

Email

info@mesologic.pl

Godziny Pracy

Pn-Pt: 8:00 – 16:00
Sb: 10:00 – 14:00