NOWOŚĆ

Plasma Maker 2020
dwa systemy sterowania = szybszy i sprawniejszy zabieg

Image module
Zakres działania
Profesjonalny Plasma Maker mesoREGEN 2020 to najnowszy model posiadający osobne dwa systemy sterowania procesem koagulacji oraz schładzania gotowego wypełniacza autologicznego.
Takie rozwiązanie pozwala na sprawniejsze i szybsze przeprowadzenie zabiegu, co przekłada się na bardziej efektywniejszą pracę lekarza oraz spokój Pacjenta. Urządzenie posiada lepsze oprogramowania i jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, co stawia go w czołówce tego typu urządzeń na rynku.

Plasma Gel Maker –
autologiczny wypełniacz tkankowy

Hotspot image
Zakres działania
PlasmaFiller Maker to precyzyjne, a także intuicyjne w obsłudze urządzenie, które służy do produkcji Autologicznego Wypełniacza. Uzyskany w ten sposób preparat z powodzeniem może być stosowany jako zamiennik kwasu hialuronowego, a jego istotnym atutem jest fakt, że jest on całkowicie bezpieczny dla alergików. Świetnie sprawdza się zarówno na twarzy, jak i na ciele, nie powodując jednocześnie żadnych efektów ubocznych. Urządzenie wyposażone jest w funkcję ogrzewania i chłodzenia, natomiast jego obsługa jest wyjątkowo łatwa, a wręcz intuicyjna. Co więcej, nie wymaga ono ograniczenia ilości czy objętości produktu, co stanowi dodatkowe udogodnienie sprzętu.
Jesteś lekarzem i chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej ofercie ?
Skontaktuj się z nami! Chętnie przekażemy Ci wszystkie szczegóły naszej oferty.