Oferta

Plasma maker

MesoREGEN

NOWOŚĆ!

Plasma Maker 2020

dwa systemy sterowania = szybszy i sprawniejszy zabieg

Zakres działania

Profesjonalny Plasma Maker mesoREGEN 2020 to najnowszy model posiadający osobne dwa systemy sterowania procesem koagulacji oraz schładzania gotowego wypełniacza autologicznego.

Takie rozwiązanie pozwala na sprawniejsze i szybsze przeprowadzenie zabiegu, co przekłada się na bardziej efektywniejszą pracę lekarza oraz spokój Pacjenta. Urządzenie posiada lepsze oprogramowania i jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, co stawia go w czołówce tego typu urządzeń na rynku.

Plasma Gel Maker

Autologiczny wypełniacz tkankowy

Zakres działania

PlasmaFiller Maker to precyzyjne, a także intuicyjne w obsłudze urządzenie, które służy do produkcji Autologicznego Wypełniacza. Uzyskany w ten sposób preparat z powodzeniem może być stosowany jako zamiennik kwasu hialuronowego, a jego istotnym atutem jest fakt, że jest on całkowicie bezpieczny dla alergików. Świetnie sprawdza się zarówno na twarzy, jak i na ciele, nie powodując jednocześnie żadnych efektów ubocznych. Urządzenie wyposażone jest w funkcję ogrzewania i chłodzenia, natomiast jego obsługa jest wyjątkowo łatwa, a wręcz intuicyjna. Co więcej, nie wymaga ono ograniczenia ilości czy objętości produktu, co stanowi dodatkowe udogodnienie sprzętu.
Know How

Jesteś lekarzem?

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach?
Skontaktuj się z nami! Chętnie przekażemy Ci wszystkie szczegóły dotyczące naszej oferty.

Telefon

+48 601 581 531

Adres

Armii Krajowej 22
58-130 Żarów

Email

info@mesologic.pl

Godziny

Pn-Pt: 8:00 - 16:00