Oferta

Urządzenia dla medycyny estetycznej

Poznaj innowacyjne rozwiązania technologiczne, którymi dysponować może Twój gabinet.

Innowacyjne technologie

Sprzęt do medycyny i szkolenia

Wykonanie większości zabiegów estetycznych wymaga zastosowania odpowiednich urządzeń medycznych oraz akcesoriów. Aby zaopatrzyć się we właściwie przystosowany do takich celów sprzęt, warto skorzystać z oferty profesjonalnej firmy, która zagwarantuje nie tylko skuteczność urządzeń, ale również całkowite bezpieczeństwo ich użytkowania.

MesoLogic oferuje urządzenia medyczne oraz do zabiegów fizjoterapeutycznych oraz kosmetologii najwyższej jakości wraz ze szkoleniem personelu odpowiednio do kwalifikacji i możliwości urządzeń. Odpowiednio dobrany sprzęt do medycyny stanowi niezwykle istotny czynnik, który ma bezpośredni wpływ na skuteczność oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych za ich pomocą zabiegów.

Szeroka oferta urządzeń

W asortymencie firmy MesoLogic znajduje się szereg profesjonalnych urządzeń, które mają zapewnić lekarzom oraz kosmetologom pełen komfort przeprowadzania zabiegów, a pacjentom ich skuteczność oraz całkowite bezpieczeństwo.

Do głównych urządzeń znajdujących się w ofercie należy specjalistyczny sprzęt do medycznej karboksyterapii, mikroigłowego RF oraz HiFu, a także urządzenie do wykonywania makijażu permanentnego oraz chłodzący roller służący do łagodzenia bólu i redukcji dyskomfortu odczuwanego po zabiegu estetycznym.

Ciekawą ofertą jest maska LED PDT do terapii światłem.

Dlaczego warto?

Wszystkie urządzenia oferowane przez MesoLogic wyróżnia doskonała jakość oraz niezawodna skuteczność, dzięki czemu stanowią znakomity wybór dla każdego profesjonalisty.

Prawidłowo przeszkoleni pracownicy pracujący na najwyższej jakości urządzeniach dla medycyny estetycznej zapewnią w pełni profesjonalne oraz kompleksowe usługi, które zadowolą nawet wyjątkowo wymagających pacjentów.

Wirówka MesoPRP+

Do osocza PRP oraz PRF – fibryny bogatopłytkowej

W naszej ofercie znajduje się profesjonalna wirówka do osocza PRP oraz PRF – fibryny bogatopłytkowej. Urządzenie służy do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego, które umożliwia otrzymanie autologicznego preparatu do zabiegu. Preparat autologiczny wykorzystywany jest następnie w gabinetach chirurgicznych, ortopedycznych, dermatologicznych, medycyny estetycznej oraz stomatologicznych. Stabilna konstrukcja oraz odpowiednio dobrany materiał, z którego wykonany jest sprzęt, zapewniają pełen komfort oraz bezpieczeństwo jego stosowania.

Co wyróżnia wirówkę do osocza PRP oraz PRF?

3
regulacja czasu i obrotów
3
komora oraz wirnik wykonane ze stali chirurgicznej
3
pełna regulacja przeciążenia lub obrotów oraz RCF
3
10 programów hamowania oraz przyspieszania
3
solidna konstrukcja obudowy
3
cicha praca dzięki silnikowi indukcyjnemu
3
czujnik braku wyważenia
3
opieka serwisowa

Plasma Gel Maker

autologiczny wypełniacz tkankowy

Nasza firma oferuje profesjonalne urządzenie do produkcji Autologicznego Wypełniacza, PlasmaFiller Maker. Bezpieczeństwo sprzętu sprawia, że uzyskany za jego pomocą preparat może być z powodzeniem stosowany nawet przez alergików. Ponadto, substancja może być stosowana jako zamiennik kwasu hialuronowego, dzięki czemu doskonale nadaje się zarówno do twarzy, jak i do ciała. Istotny atut urządzenia stanowi fakt, że ryzyko powikłań oraz niepożądanych reakcji ze strony organizmu zredukowane jest do minimum.

Co wyróżnia urządzenie PlasmaFiller Maker?

3
intuicyjna obsługa
3
funkcja ogrzewania i chłodzenia
3
możliwość uzyskania całkowicie bezpiecznej substancji
3
funkcjonalność oraz uniwersalny charakter sprzętu
3
bezpieczeństwo stosowania
3
uzyskana za jego pomocą substancja może służyć jako zamiennik kwasu hialuronowego

Medexim inCO2 KBX

Urządzenie do Karboksyterapii

Oferujemy kompleksowe urządzenie do karboksyterapii Medexim inCO2 KBX, które posiada certyfikat medyczny CE 2265, stanowiący gwarancję bezpieczeństwa jego stosowania. Urządzenie doskonale sprawdza się w terapiach niwelowania cellulitu oraz rozstępów, a także stanowi świetną metodę walki z podwójnym podbródkiem, cieniami pod oczami oraz zmarszczkami. Zabieg z powodzeniem może być stosowany jako zamiennik tradycyjnej liposukcji.

Jakie zastosowanie ma urządzenie do karboksyterapii Medexim inCO2 KBX?

3
widoczna redukcja rozstępów (60-80%) oraz cellulitu
3
likwidacja zmarszczek
3
zwiększanie grubości skóry
3
redukcja podwójnego podbródka
3
wzmocnienie oraz regeneracja cebulek włosowych, a także zahamowanie procesu utraty włosów
3
ujędrnienie skóry twarzy oraz ciała
3
redukcja cieni oraz worków pod oczami
3
alternatywa dla liposukcji

inCO2 FIZJO

Karboksyterapia w Fizjoterapii

W naszej ofercie znajduje się w pełni profesjonalne oraz innowacyjne urządzenie służące do wykonywania karboksyterapii w fizjoterapii, inCO2 FIZJO, w którym dwutlenek węgla działa poprzez uwolnienie napięcia w arteriolach oraz kapilarach. Dzięki zmianie aktywności zakończeń nerwowych oraz PH, a także rozluźnieniu włókien mięśniowych, ich trofika ulega znacznej poprawie. W konsekwencji, aktywność tkanek zostaje usprawniona, co ma korzystny wpływ na ogólną kondycję mięśni.

Co wyróżnia urządzenie do karboksyterapii w fizjoterapii inCO2 FIZJO?

3
funkcjonalność oraz innowacyjne działanie
3
korzystny wpływ na stan mięśni
3
zastosowanie najnowocześniejszej technologii
3
możliwość intuicyjnej obsługi
3
całkowite bezpieczeństwo stosowania
3
solidna oraz trwała konstrukcja

microRF REGEN

Radiofrekfencja Mikroigłowa
Termolifting Skóry

Zalety microRF REGEN

Frakcyjny system igłowy RF dzięki specjalnemu projektowi wielopunktowych igieł frakcyjnych oraz cyfrowy silnik o wysokiej prędkości kontroluje kolejność wkłucia i emisji RF poprzez naskórek i skórę właściwą kontrolując głębokość wkłucia w zakresie 0.25 – 3.5 mm.

Pod koniec uwalniania fali RF z igły, stymuluje kolagen i elastyczność tkanki, oraz sprawia, że warstwa naskórka jest bezpieczna, energia RF może również przenikać do skóry właściwej, stymulować rozrost białek kolagenu. Jest nie tylko najlepsza na poprawę blizn, ale również długoterminowe naprężenie zmarszczek skóry.

Telefon

+48 601 581 531

Adres

Armii Krajowej 22
58-130 Żarów

Email

info@mesologic.pl

Godziny

Pn-Pt: 8:00 - 16:00