Certyfikacja wyrobów medycznych dla karboksyterapii

ikona ce

Karboksyterapia jest zabiegiem medycznym i jako taka winna być wykonywana urządzeniami posiadającymi ważny certyfikat wyrobu medycznego !!!

Na ostatnim XVII KONGRESIE STOWARZYSZENIA LEKARZY DERMATOLOGÓW ESTETYCZNYCH, nasze stoisko odwiedziło wielu lekarzy, którzy kupili już urządzenia do karboksyterapii bez certyfikatu od firm, które świadomie wprowadzały klienta w błąd oznajmiając, że „za chwilę” taki certyfikat otrzymają. Otóż spieszymy z wyjaśnieniami: w Polsce prawo nie działa wstecz co za tym idzie kupione urządzenie w terminie, w którym nie posiada ważnego certyfikatu medycznego nie będzie objęte jego klasa bezpieczeństwa w terminie późniejszym, w którym zostanie ono wystawione !!!

Drodzy Klienci i Pacjenci – pytajcie o ważne certyfikaty na urządzenia przy zakupie oraz przed rozpoczęciem zabiegu w gabinecie !!!

Wszelkie rozporządzenia i ustawy jak również dyrektywy można znaleźć na stronie Ministerstwa Zdrowia – link poniżej
http://www.mz.gov.pl/leki/wyroby-medyczne/znak-ce

Podobne posty

komórki macierzyste cd34/hCGF vs fibryna

komórki macierzyste cd34/hCGF vs fibryna

HCGF czyli komórki macierzyste CD34 to najskuteczniejszy zabieg istniejący w medycynie regeneracyjnej. Często mylone z fibryną są absolutnie innowacyjnym zabiegiem. Tylko dwie...

Telefon

+48 601 581 531

Adres

Armii Krajowej 22
58-130 Żarów

Email

info@mesologic.pl

Godziny

Pn-Pt: 8:00 - 16:00