Oferta

Mezoterapia i PRP

Poznaj wyjątkowe produkty do mezoterapii

Mezoterapia Igłowa

Specjalistyczne preparaty,
ampułki i koktajle

MesoLogic wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno lekarzy, jak i samych pacjentów, których zadowolenie stanowi dla profesjonalistów priorytet. Firma oferuje szereg produktów do mezoterapii, których wysoka jakość stanowi gwarancję skuteczności oraz doskonałych efektów osiąganych za pomocą zabiegów.

W asortymencie naszej firmy znajdują się różnego rodzaju koktajle do mezoterapii, z których każdy charakteryzuje się innym składem oraz działaniem. Zabiegi z użyciem mezokoktajli oferowanych przez firmę zapewniają spektakularne oraz doskonale widoczne rezultaty, które z pewnością usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających pacjentów.

W skład preparatów do mezoterapii oferowanych przez MesoLogic znajdują się również igły, ampułki do mezoterapii, a także specjalistyczne urządzenia oraz akcesoria, takie jak wirówka do osocza PRP czy młoteczek do znieczuleń. W asortymencie można znaleźć także różnego rodzaju kremy do twarzy, które mają zapewnić efekt podobny do rezultatów osiąganych za pomocą zabiegu mezoterapii.

Jak działa mezoterapia igłowa?

Mezoterapia stanowi jeden z najpopularniejszych obecnie zabiegów estetycznych. Ma wyjątkowo korzystny wpływ na ogólną kondycję skóry, choć często jest też stosowany w innych celach, takich jak odmładzanie wybranych partii ciała, czy też redukcja problemu łysienia. To doskonały sposób na poprawę estetyki skóry twarzy, ciała, włosów, a także skóry głowy.

Efekty zabiegów mezoterapii igłowej

Wszystkie preparaty do mezoterapii oferowane przez firmę MesoLogic cechuje wysoka jakość oraz niezawodność, które stanowią gwarancję efektywności stosowanych specyfików oraz zadowolenia pacjentów z osiągniętych za ich pomocą efektów. Dzięki nim dbanie o wygląd staje się nie tylko o wiele łatwiejsze, ale również znacznie bardziej skuteczne.

Strzykawka mesoREGEN PRPprof

To najnowszy model separatorów do krwi z certyfikatem FDA oraz CE 2195 zgodnymi z najnowsza regulacją Unii Europejskiej MDR, która zaczyna obowiązywać od maja 2021 roku.

Jeden model separatora pozwala przeprowadzić każdą z naszych procedur. Jest szybszy, prostszy, łatwiejszy a co najwazniejsze bezpieczny i daje spektakularne efekty w zastosowaniu w medycynie regeneracyjnej, dermatologii, stomatologii, ortopedii i wielu innych dziedzinach medycyny.

mesoREGEN

System Regeneracji Autologicznej

Komórki macierzyste i koncentraty czynników wzrostu

Osocze bogatopłytkowe PRP, fibryna PRF,Filler autologiczny, Osocze PRP2 dla ortopedii

Osocze bogatopłytkowe PRP to preparat pozyskiwany z krwi pacjenta przy użyciu specjalnego zestawu do jego pobierania. Składa się on z profesjonalnej wirówki oraz probówek do osocza, dzięki którym pobrana substancja zostaje dokładnie odwirowana oraz oddzielona od krwi. Wówczas substancja może zostać zastosowana podczas zabiegu mezoterapii igłowej.

Jakie zalety posiada zestaw do pobierania materiału autologicznego?

3
pozwala uzyskać czysty autologiczny preparat do zabiegu estetycznego
3
umożliwia pełną regulację stosowanego sprzętu
3
jego działanie jest kompleksowe oraz w pełni profesjonalne

RegenHYAL3000

Nieusieciowany kwas hialuronowy

Oferujemy innowacyjny produkt do mezoterapii, RegenHYAL3000, którego działa oparte jest na stosowaniu nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Zabieg wykonany przy użyciu preparatu jest wyjątkowo skuteczny dzięki połączeniu trzech rodzajów kwasu do mezoterapii, które różnią się między sobą masą cząsteczkową. Specyfik łączy w sobie cechy kwasu małocząsteczkowego, średniocząsteczkowego oraz wysokocząsteczkowego. Pierwsza z wymienionych substancji wykazuje działanie antyoksydacyjne i neutralizuje wolne rodniki. Druga działa biorewitalizująco oraz przyspiesza tworzenie się kolagenu. Ostatni kwas wypełnia natomiast przestrzenie międzykomórkowe, dbając w ten sposób o właściwe nawilżenie skóry.

Czym wyróżnia się RegenHYAL3000?

3
stanowi połączenie trzech substancji aktywnych
3
wykazuje kompleksowe oraz wyjątkowo skuteczne działanie
3
efekty jego stosowania widoczne są natychmiast po zabiegu
3
niezwykle korzystnie wpływa na kondycję skóry
Know How

Jesteś lekarzem?

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach?
Skontaktuj się z nami! Chętnie przekażemy Ci wszystkie szczegóły dotyczące naszej oferty.

Telefon

+48 601 581 531

Adres

Armii Krajowej 22
58-130 Żarów

Email

info@mesologic.pl

Godziny

Pn-Pt: 8:00 - 16:00