mezoterapia mikroigłowa mesoREGEN PEN

luxREGEN PDTherapy
regen pen

Na czym polega zabieg?

Mezoterapia mikroigłowa polega na intensywnym i odpowiednio głębokim nakłuwaniu wybranych części skóry, które chcemy poddać procesowi regeneracji. Podczas jednego zabiegu na skórze powstają dziesiątki tysięcy malutkich mikro nakłuć.

Urządzenia mesoREGEN PEN mogą być stosowane praktycznie wszędzie, również na dużych obszarach ciała: na twarzy (łącznie z powiekami), szyi, dekolcie, grzbietach dłoni, brzuchu, ramionach, udach a nawet pośladkach.

Mezoterapia mikroigłowa może być stosowana w każdym typie skóry, również dla skóry bardzo cienkiej i delikatnej.

Efekty

Mezoterapia mikroigłowa wymusza w skórze intensywną regenerację. Wywołany stan zapalny to intensywne, ale bezbolesne zaczerwienienie i opuchnięcie. Jest to zjawisko naturalne i ustępuje w przeciągu 1-3 dni.

Seria zabiegów to: poprawa struktury jak i funkcjonalność skóry. Rezultatem jest m.in. większe napięcie i elastyczność skóry, naskórek jest pogrubiony oraz poprawia się jego funkcja.

dwa najnowsze osiągnięcia w mikro-nakłuwaniu

ZALETY
Niska inwazyjności zabiegu Stymulacja wszystkich warstw skóry Głębokość wnikania preparatów zwiększa się wielokrotnie ,maksymalna absorbcja substancji aktywnych. Krótki czas rekonwalescencji po zabiegowej
mikronakłuwanie

z ELEKTROPORACJĄ

pen electro

mesoREGEN

electroPEN
TECHNOLOGIA
JAK TO DZIAŁA ?
REGENelektroPEN to połączenie dwóch technologii: elektroporacji i mezoterapii mikroigłowej. Zjawisko elektroporacji wykorzystuje działanie fali elektromagnetycznej w postaci krótkotrwałych elektroimpulsów. Powodują one powstanie kanalików, umożliwiających przeniknięcie makrocząsteczek substancji aktywnych z przestrzeni międzykomórkowych do wnętrza komórek skóry, dodatkowo działanie frakcjonowania wywołuje silną stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny . Urządzenie zapewnia możliwość działania na różną głębokość skóry w zależności od obszaru oraz pożądanej intensywności zabiegu poprzez regulację głębokości wkłuć jaki i dostarczanej energii . Specjalnie zaprojektowana głowica umożliwia jednoczesne mikronakłucia wraz z elektroporacji, co przekłada się na zdecydowanie lepszy efekt zabiegu
ZASTOSOWANIE
zabiegi anti-age
skora wiotka pozbawiona jędrności i gęstości
nierówny kolory skory
blizny
rozszerzone pory
rozstępy
wypadanie włosów
mikronakłuwanie

bez wibracji

pen z logo i iglami
magnetyczne leczenie

mesoREGEN

microPEN
ZASADA DZIAŁANIA
Nowoczesne urządzenie do mezoterapii mikroigłowej ,służące do terapii niemal każdej okolicy ciała: dłonie, skóra głowy ,twarz, szyja, dekolt, brzuch, uda, pośladki.
Urządzenie pozwala na wprowadzenie substancji aktywnych w głąb skóry poprzez automatyczne nakłuwanie jej przy pomocy pulsujących igieł.
Odpowiednio dobrana głębokość nakłuć od 0.1mm do 3.5mm umożliwia precyzyjne wykonanie zabiegu.
Podczas zabiegu wytworzone mikrokanaliki ułatwiają dostarczenie substancji aktywnych do odpowiedniej warstwy skory .
Dzięki mikro urazom powstałym podczas zabiegu dochodzi do stymulacji produkcji nowego kolagenu i pobudzenie naturalnych zdolności organizmu do samoregeneracji skóry.
ZASILANIE
indukcyjne
W urządzeniu zastosowano innowacyjny magnetyczny system połączenia zasilania, co bardzo ułatwia sama pracę ale co najważniejsze wyeliminowano bardzo częste uszkodzenia połączeń starego typu, co stawia urządzenie na czele niezawodności.