Kombinacja 3 mas
Kwasu hialuronowego

Innowacyjny RegenHYAL3000
RegenHYAL3000 to innowacyjny produkt, którego działanie opiera się na zastosowaniu nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Połączenie trzech rodzajów kwasu do mezoterapii o różnych masach cząsteczkowych sprawia, że wykonana przy pomocy preparatu mezoterapia igłowa stanowi zabieg niezwykle skuteczny, a zarazem efektowny. Zastosowanie kilku substancji powoduje, że działanie produktu jest wielotorowe oraz kompleksowe, dzięki czemu osiągane przy jego pomocy efekty są wyjątkowo spektakularne. RegenHYAL3000 łączy w sobie zalety kwasu hialuronowego małocząsteczkowego, średniocząsteczkowego oraz wysokocząsteczkowego, z pośród których każdy charakteryzuje się nieco odmiennym działaniem.
Jak działa nieusieciowany kwas hialuronowy?
Nieusieciowany kwas hialuronowy wykorzystany w RegenHYAL3000 to substancja pochodzenia niezwierzęcego, która otrzymywana jest w wyniku procesu fermentacji bakteryjnej. Połączenie trzech substancji o różnych właściwościach sprawia, że mezoterapia igłowa z ich wykorzystaniem doskonale wpływa na jędrność skóry, poprawia jej napięcie i sprężystość, a także dba o właściwą regenerację tkanek oraz wykazuje silne działanie anti-aging, między innymi poprzez odpowiednią ochronę przed promieniami UV.
Image
Wielka masa - nawilżenie
Za pomocą wiązań wody skutecznie wypełnia przestrzenie pomiędzy komórkami, zapewniając w ten sposób odpowiednie nawilżenie skóry.
Średnia masa - regeneracja
Wykazuje działanie bio-rewitalizujące i przyspiesza produkcję kolagenu, zapobiegając przy tym także jego rozkładowi. Doskonale wpływa więc na proces regeneracji skóry, który ulega znacznemu przyspieszeniu.
Niska masa - restrukturyzacja
Wyróżnia się działaniem antyoksydacyjnym, a także neutralizuje wolne rodniki oraz dba o biostymulację skóry oraz jej restrukturyzację.

Nieusieciowany kwas hialuronowy
– RegenHYAL3000

nieusieciowany kwas hialuronowy
Czysty niestabilizowany kwas hialuronowy do mezoterapii

RegenHYAL3000 to preparat w postaci unikalnej kompozycji kwasu hialuronowego o trzech różnych masach cząsteczkowych: 3 kDa, 300 kDa oraz 3000 kDa. Istotną zaletą kwasu do mezoterapii wchodzącego w skład preparatu jest fakt, że posiada on III klasę bezpieczeństwa medycznego, dzięki czemu jego stosowanie nie powoduje żadnych niepożądanych reakcji ze strony organizmu. Ten innowacyjny produkt niezwykle korzystnie wpływa na proces regeneracji oraz restrukturyzacji skóry, a także zapewnia jej głębokie nawilżenie. Efekty widoczne są natychmiast po zabiegu, co stanowi jego dodatkowy atut.