Preparat

Nieusieciowany kwas hialuronowy

Poznaj zalety RegenHYAL3000

Czysty niestabilizowany kwas hialuronowy

RegenHYAL3000 – kombinacja 3 mas
kwasu hialuronowego 3%

RegenHYAL3000 to innowacyjny produkt, którego działanie opiera się na zastosowaniu nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Połączenie trzech rodzajów kwasu do mezoterapii o różnych masach cząsteczkowych sprawia, że wykonana przy pomocy preparatu mezoterapia igłowa stanowi zabieg niezwykle skuteczny, a zarazem efektowny. Zastosowanie kilku substancji powoduje, że działanie produktu jest wielotorowe oraz kompleksowe, dzięki czemu osiągane przy jego pomocy efekty są wyjątkowo spektakularne. RegenHYAL3000 łączy w sobie zalety kwasu hialuronowego małocząsteczkowego, średniocząsteczkowego oraz wysokocząsteczkowego, z pośród których każdy charakteryzuje się nieco odmiennym działaniem.

Jak działa nieusieciowany kwas hialuronowy?

Nieusieciowany kwas hialuronowy wykorzystany w RegenHYAL3000 to substancja pochodzenia niezwierzęcego, która otrzymywana jest w wyniku procesu fermentacji bakteryjnej.

Połączenie trzech substancji o różnych właściwościach sprawia, że mezoterapia igłowa z ich wykorzystaniem doskonale wpływa na jędrność skóry, poprawia jej napięcie i sprężystość, a także dba o właściwą regenerację tkanek oraz wykazuje silne działanie anti-aging, między innymi poprzez odpowiednią ochronę przed promieniami UV.

3000 kDA - wielka masa

Za pomocą wiązań wody skutecznie wypełnia przestrzenie pomiędzy komórkami, zapewniając w ten sposób odpowiednie nawilżenie skóry.

300 kDA - średnia masa

Wykazuje działanie bio-rewitalizujące i przyspiesza produkcję kolagenu, zapobiegając przy tym także jego rozkładowi. Doskonale wpływa więc na proces regeneracji skóry, który ulega znacznemu przyspieszeniu.

3 kDA - niska masa

Za pomocą wiązań wody skutecznie wypełnia przestrzenie pomiędzy komórkami, zapewniając w ten sposób odpowiednie nawilżenie skóry.

RegenHYAL3000 HA 3%

Trzy Frakcje Kwasu Hialuronowego

Czysty niestabilizowany kwas hialuronowy do mezoterapii 3% HA

RegenHYAL3000 to preparat w postaci unikalnej kompozycji kwasu hialuronowego o trzech różnych masach cząsteczkowych: 3 kDa, 300 kDa oraz 3000 kDa  ostężeniu 30mg/ml

Ten innowacyjny produkt niezwykle korzystnie wpływa na proces regeneracji oraz restrukturyzacji skóry, a także zapewnia jej głębokie nawilżenie. Efekty widoczne są natychmiast po zabiegu, co stanowi jego dodatkowy atut.

Opakowanie zawiera 1 fiolkę o poj. 10ml.

Know How

Jesteś lekarzem?

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach?
Skontaktuj się z nami! Chętnie przekażemy Ci wszystkie szczegóły dotyczące naszej oferty.

Telefon

+48 601 581 531

Adres

Armii Krajowej 22
58-130 Żarów

Email

info@mesologic.pl

Godziny

Pn-Pt: 8:00 - 16:00