Efektywność mezokoktajli

Mezokoktajle to wyjątkowo skuteczna metoda, która pozwala osiągnąć doskonale widoczne rezultaty za pomocą nieinwazyjnych preparatów. Nie powodują one u pacjenta żadnych reakcji alergicznych, zaczerwienienia, czy też skutków ubocznych. Zabieg nie jest również bolesny, co umożliwia przeprowadzenie go nawet u szczególnie wrażliwych pacjentów, którym zależy na efektywności połączonej z brakiem odczuwanego dyskomfortu.

Doskonała jakość koktajli do mezoterapii

Oferowane mezokoktajle gwarantują skuteczną poprawę wyglądu zarówno twarzy, jak i ciała, włosów oraz skóry głowy. W asortymencie firmy znajduje się kilka rodzajów preparatów, które różnią się pomiędzy sobą pod względem zarówno składu, jak i działania. Odpowiednio zastosowany, każdy z nich doskonale spełnia swoją funkcję, dzięki czemu pacjent może poczuć się w pełni komfortowo, a także odzyskać utraconą pewność siebie oraz wiarę we własne siły.
Image module

Sculpt Aminotonic Flash

Sculpt Aminotonic Flash to koktajl z aminokwasami, którego główną cechą jest wyjątkowo silne działanie antyoksydacyjne. Jego zadaniem jest przywrócenie skóry z oznakami starzenia do poprzedniego stanu, a także jej rewitalizacja. Preparat dba również o jej odpowiednią elastyczność oraz prawidłowy odcień.
Zobacz w sklepie
Image module

Sculpt Anticellulite Solution

Mezokoktajl Sculpt Anticellulite Solution to preparat służący do lipolizy, czyli walki z nadmierną tkanką tłuszczową. Skutecznie redukuje cellulit oraz miejscowe złogi tłuszczu, które niekorzystnie wpływają na wygląd nawet wyjątkowo szczupłych osób. Zmniejsza również ilość wolnych rodników w tkankach, dzięki czemu można uniknąć niepożądanych reakcji ze strony organizmu.
Zobacz w sklepie
Image module

Sculpt Peptide Complex

Sculpt Peptide Complex to koktajl peptydowy, który składa się z kwasu hialuronowego o masie 3000 kDa. Jego zadanie polega na przywróceniu metabolizmu komórek skóry, doskonale sprawdza się między innymi w walce z grawitacyjnym opadaniem powiek, w czasie redukcji zmarszczek, a także podczas walki z nadmiernym zwiotczeniem skóry.
Zobacz w sklepie
Image module

Sculpt Hair Treatment Solution

Sculpt Hair Treatment Solution to koktajl do skóry głowy, który przeznaczony jest do walki z łysieniem różnego typu, między innymi androgennym oraz ogniskowym. Świetnie radzi sobie również w przypadku łojotokowej skóry głowy, a także znakomicie poprawia stan zniszczonych włosów oraz mieszków włosowych.
Zobacz w sklepie
Image module

Sculpt DMAE

Sculpt DMAE to koktajl odmładzający, którego działanie opiera się przede wszystkim na skutecznym zwalczaniu wiotkości skóry oraz likwidacji zmarszczek. Ponadto, preparat w widoczny sposób redukuje plamy pigmentacyjne oraz zmiany naczyniowe, a także wzmacnia i uelastycznia skórę, która dzięki temu staje się bardziej odporna na naturalnie występujące procesy starzenia, a także szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.
Zobacz w sklepie

MEZOTERAPIA I BIO-REWITALIZACJA

Kiedy produkt jest najwyższej klasy – można go zobaczyć i poczuć na każdej warstwie Twojej skóry!

Mezoterapia zapewnia skuteczne rozwiązania  poprawiające estetykę skórę twarzy, ciała, włosów i skóry głowy.
Laboratorium Setana Med Sarl w Szwajcarii opracowało pewną liczbę kompleksów w następujących obszarach:

Hotspot image
Hotspot image
Hotspot image
Hotspot image
Hotspot image
Zobacz w sklepie