Oferta

PRODUKTY DO MEZOTERAPII

ampułka HAIR multi peptide na skórę głowy

mesoREGEN HAIR multi peptide

Koktajl na skóre głowy z peptydami

HAIR multi peptide to unikalna kombinacja 26 składników o szerokim spectrum działania skierowany do zabiegów na owłosiona skórę głowy.

Obszary stosowania

– owłosiona skóra głowy

 

Wskazania

– Głęboka rewitalizacja i mineralizacja włosa
– Zwiększenie grubości łodygi i wielkości mieszka
– Wydłużenie faz życiowych włosa i stymulowanie ich porostu
– Przeciwdziałanie utracie włosów i nadmiernemu wypadaniu
– Poprawa ukrwienia skóry głowy

mesoREGEN             HAIR multi peptide

 

HAIR – poj. 5ml

mesoregen ampułki do mezoterapii na włosy 1

HAIR multi peptide to unikalna kombinacja 26 składników o szerokim spectrum działania skierowany do zabiegów na owłosiona skórę głowy. Działanie oparte jest na połączeniu peptydów biomimetycznych, czynników wzrostu, witamin, minerałów i aminokwasów. Dzięki wysokiej zawartości metabolitów i mocnemu pobudzeniu mikrocyrkulacji produkt intensywnie zwiększa rozmiar mieszka włosowego, co powoduje jego lepsze stabilizację i poprawę witalności włosa. Koktajl wstrzymuje nadmierną utratę włosów, stymuluje ich porost poprzez wydłużenie fazy anagenu.
Zawarte w produkcie peptydy biomimetyczne gwarantują wysoką efektywność i terapię celowaną na wszystkie problemy występujące na skórze głowy.
HAIR multi peptide efektywnie działa na łysienie androgenowe, alopecję (łysienie plackowate) oraz przerzedzenie włosów spowodowane przez choroby, starzenie się czy czynniki zewnętrzne.

 

Składniki aktywne:

7 peptydów biomimetycznych: Oligopeptide-54, Cooper Tripeptide-1, Biotynyl Tripeptide-1, Decapeptide-18, Pentapeptide-33, Acetyl Tetrapeptide-3, Polypeptide-9 Kwas hiaulronowy nieusieciowany 5mg/ml
Witaminy: Pyridoxine (Vit B6), Niacynamid (Vit B3), Biotin (Vit B7), Ribofalvin (Vit. B2), Thiamine Nitrate (B1), Panthenol (Pro-Vit B5)
Aminokwasy: Valine, Arginine, Lysine, Leucine, Histidine, Alanine, Glycine, Proline
Minerały: Sodium Phosphate, Zinc Sulfate
Czynnik redukujący: Glutathione

Know How

Jesteś lekarzem?

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach? Skontaktuj się z nami! Chętnie przekażemy Ci wszystkie szczegóły dotyczące naszej oferty.

Telefon

+48 601 581 531

Adres

Armii Krajowej 22
58-130 Żarów

Email

info@mesologic.pl

Godziny

Pn-Pt: 8:00 - 16:00