Oferta

Peelingi chemiczne

Koktajl kwasowy do zabiegów Anti Aging

Kwas Anti Aging

całoroczny peeling odmładzający

Peeling Anti Aging

Powierzchowny koktajl kwasów o doskonałych właściwościach odmładzających i nawilżających. Działa minimalnie złuszczająco i drażniąco, dlatego polecany jest do zabiegów całorocznych nawet dla skór wrażliwych i naczyniowych. Skład produktu oparty jest na aminokwasach anti aging i kwasie mlekowym z dodatkowym składem w mocznik, aloes i łagodzącą alantoinę.
Poprzez swoje działanie nawilżające i odświeżające często stosowany jako zabieg wstępny do innych procedur pielęgnacyjnych i estetycznych. Przywraca skórze naturalny i piękny wygląd, który straciła w skutek niewystarczającej pielęgnacji lub/i niekorzystnego działania czynników zewnętrznych.

Wskazania do stosowania:

– skóra wiotka
– fotostarzenie i elastoza posłoneczna
– zmarszczki mimiczne i grawitacyjne
– skóry szare, matowe i pozbawione blasku
– skóry „miejskie” narażone na oddziaływanie smogu i zanieczyszczeń powietrza
– skóry suche bez witalności
– zmarszczki odwodnieniowe

Peeling dedykowany w przypadkach:

– optymalizacji innych zabiegów medycyny estetycznej
– znoszenia szarości i zmęczenia skóry
– rozświetlania i poprawy kolorytu
– stymulacji procesów autonaprawczych i regeneracyjnych
– inicjacji syntezy i przebudowy kolagenu i elastyny
– pogrubiania struktury i jędrności skóry
– zwiększenia poziomu nawilżenia
– zmniejszenia przebarwień i oznak fotostarzenia

Peeling ant

Obszary zabiegowe

efekty twarz 3

Twarz

efekty twarz 3

Szyja

efekty twarz 3

Dekolt

efekty twarz 3

Dłonie

efekty twarz 3

Ciało

Peeling anti Aging

Skład i działanie

Arginina Stężenie 20%

naturalny aminokwas będący silnym nawilżaczem. Odpowiada za szybką odbudowę płaszcza hydrofilowego i ograniczenie przeznaskórkowej ucieczki wody (TEWL). Podnosi pH formuły zmniejszając działanie podrażnień kwasów bez zmniejszania ich skuteczności, a jednocześnie wzmacnia przenikanie składników aktywnych w głąb skóry. Goi, łagodzi podrażnienia, chroni uszkodzone partie skóry przed mikro zakażeniami. Jest źródłem endogennego azotu i pośrednio stymuluje przepływ naczyniowy, podnosząc poziom dotlenienia i odtoksycznienie tkanek. 

Kwas Mlekowy Stężenie 18%

kwas mlekowy z grupy kwasów AHA o zrównoważonej sile działania o wysokim działaniu nawilżającym i nawadniającym. Stanowi główny składnik fizjologicznego naturalnego czynnika nawilżającego. Stymuluje ceramidy naskórka, dając długotrwały efekt odświeżenia skóry bez uczucia suchości. Wstrzymuje procesy melanotwórcze, skutecznie ograniczając powstawanie przebarwień. Pobudza indukcję włokien kolagenowych, dając mocne i długofalowe efekty zagęszczenia i pogrubienia skóry

Mocznik Stężenie 5%

naturalny czynnik nawilżający o intensywnym działaniu nawilżającym. Jego działanie przeciwzapalne wynikające z czynności anyproliferacyjnych i przeciwgranulacyjnych, skutecznie działa w walce z trądzikiem. Wykazuje działanie keratolityczne i wspomaga aktywne wchłanianie składników aktywnych w głębokie partie skóry.

Aloes Stężenie 1%

dostarcza ponad 200 drogocennych substancji dla zdrowia i pielęgnacji. Posiada silne właściwości przeciwzapalne, łagodzące i kojące. Zmniejsza i reguluje wydzielanie sebum, łagodzi stany zapalne oraz rozjaśnia przebarwienia pozapalne. Przywraca skórze twarzy gładkość i jędrność. 

Alantoina Stężenie 0.2%

Posiada silne działanie nawilżające, regenerujące, przeciwzapalne, kojące i ściągające. Zmniejsza podrażnienia i zaczerwienienia, łagodzi pieczenie oraz świąd skóry. Przyspiesza regenerację i odbudowę na poziomie naskórkowym.

Telefon

+48 601 581 531

Adres

Armii Krajowej 22
58-130 Żarów

Email

info@mesologic.pl

Godziny

Pn-Pt: 8:00 - 16:00